O Aqua Dream

Zapraszamy Cię do cudownego świata wody, zdrowia i ćwiczeń.

Zapewnimy Ci dobry trening, relaks oraz zabawę i grono nowych znajomych.

Tutaj poznasz ludzi z pasją, którzy śmiało sięgają po to, czego pragną.
Lepsze samopoczucie, pełnia sił, zadowalająca sylwetka.
Spełniaj z nami swoje marzenia!


Czekamy na Ciebie.
Agata Litwińska,
Katarzyna Szafranek i Agnieszka Wiśniecka

Poznaj wspaniałych ludzi i przekonaj się
jak świetnie możesz bawić się na zajęciach

 

Dołącz już dziś!

AGATA LITWIŃSKA

ZAŁOŻYCIELKA

AQUA DREAM połączyła moje największe pasje - fitness i pływanie. Sport kocham od zawsze. Przez 10 lat trenowałam wyczynowo pływanie i dlatego tak dobrze rozumiem wodę. Lata spędzone na treningach nauczyły mnie wytrwałości, konsekwencji oraz wiary we własne możliwości. Zawsze chciałam mieć pracę, która będzie służyć innym. Po zakończeniu kariery pływackiej postanowiłam założyć firmę związaną z zajęciami aqua fitness. Liczne szkolenia zgłębiające tę dziedzinę dostarczyły mi wiedzy, która znacząco wpłynęła na poziom prowadzonych przeze mnie zajęć. Konsekwencja i ogromne zaangażowanie w budowanie firmy bardzo szybko zaprocentowały dużą ilością zadowolonych klientów. Dla mnie prowadzenie zajęć aqua fitness to pewnego rodzaju misja, aby poprawiać jakość życia klientów. Dzięki współpracy z wieloma wspaniałymi ludźmi organizuję też cykliczne, wodne imprezy - MARATONY AQUA FITNESS, w których bierze udział ponad 100 osób. W 2014 r. zostałam zwyciężczynią ogólnopolskiego konkursu AQUA FITNESS PRESENTER. Od kilku lat pracuję również jako szkoleniowiec w prestiżowej SZKOLE OPEN MIND. Możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz inspirowanie innych daje mi poczucie wielkiej satysfakcji. Świadomość realnego wpływu na kształt polskiego aqua fitnessu to również ogromna odpowiedzialność, dlatego wciąż podnoszę swoje kwalifikacje, by dostarczać podopiecznym najwyższą jakość i zadowolenie. Na co dzień towarzyszą mi dwa przesłania ,,PASJA rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest luksus w życiu’’ oraz ,,Jeżeli możesz o czymś marzyć, możesz tego dokonać’’. Głęboko wierzę w siłę marzeń i pasji, a także w to, że jakość zawsze się obroni. Na tym opieram fundamenty działalności Aqua Dream.

KATARZYNA SZAFRANEK

Instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness - nowoczesne formy gimnastyki, magister wychowania fizycznego, uczestniczka licznych szkoleń i międzynarodowych konwencji fitness i aqua fitness. Kasia specjalizuje się w dynamicznych formach zajęć w wodzie m.in.: Aqua Boks, Aqua Power. Podczas prowadzenia zajęć szczególną uwagę zwraca na dobór ćwiczeń wszechstronnych i efektywnych. Za główny cel stawia sobie bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie uczestniczek. Kasia z ogromnym zaangażowaniem przekazuje pasję i radość, które wiążą się z uprawianiem regularnej aktywności fizycznej.

AGNIESZKA WIŚNIECKA

Instruktor fitness oraz trener personalny, magister socjologii KUL. Od wielu lat związana z lubelskimi klubami fitness. Uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i konwencji fitness oraz aqua fitness. Ulubione formy zajęć to Aqua Power Dumbell i Aqua Slim. Agnieszka jest pasjonatką zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Zawsze pełna energii i uśmiechu. Na zajęciach, które prowadzi, przede wszystkim zwraca uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń, bezpieczeństwo oraz uśmiech na twarzach uczestników.